Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 24.60 PLN

Stelaż Spray Mopa to innowacyjny produkt wyróżniający się nie tylko budową i funkcjonalnością ale również wyjątkową skutecznością w czyszczeniu. Stelaż Spray Mopa to nowoczesna sztywna, lekka, aluminiowa konstrukcja. Najwyższej jakości rzepy zapewniają stabilne mocowanie nakładki, nie zapychają się i nie odrywają od stelaża, co często ma miejsce w sprzętach konkurencji.

Dane techniczne:

Wymiary: szerokość - 40cm na 11cm
Kolor: srebrny i niebieski, przycisk koloru czerwonego
Materiał: tworzywo sztuczne
Średnica otworu na kij: 25mm

Zastosowanie:

Małe i średnie powierzchnie
Do stelaża oprócz mopów jednorazowych możemy zastosować także oferowane przez nas tradycyjne mopy do zmywania wykonane z mikrofibry i bawełny, a także mopy do zamiatania wykonane z akrylu.

Konstrukcja stelaża sprawia że całość powierzchni przylega do podłoża, co w połączeniu z jednorazowym mopem zapewnia bardzo skuteczne, szybkie, łatwe i przyjemne sprzątanie.

Dotrze do każdego zakamarka.

Czy tego chcemy, czy nie mycia podłogi nie da się uniknąć. Dla części osób ta czynność to nie tylko przykry obowiązek ale i istna katorga.

Można jednak ułatwić sobie zadanie, używając odpowiednich narzędzi, tym narzędziem jest Spray Mop który dzięki swojej funkcjonalności i optymalnej długości drążka faktycznie ułatwia dotarcie do każdego zakamarka.Schylanie się i mycie w niewygodnej pozycji to już przeszłość.

Stelaż Spray Mopa został wykonany z wytrzymałego aluminium. Trapezowy kształt i minimalna grubość stelaża umożliwia dotarcie do najtrudniej dostępnych zakamarków takich jak narożniki, okolice podstawy mebli, przestrzenie pod szafkami i wiele innych wcześniej nieosiągalnych miejsc.

Dodatkowy przycisk na konstrukcji stelaża umożliwia przesuwanie kija, po linii stelaża co znacznie zwiększa jego zasięg w trudno dostępnych miejscach.

Dzięki unikalnej konstrukcji jesteśmy w stanie posprzątać podłogę nawet gdy przestrzeń między podłogą a meblem wynosi już 1cm, w tym przypadku zasięg mycia wynosi 33 cm. A kiedy przestrzeń ta ma 6cm zasięg efektywnego mycia powiększa się do 150cm.

Obrotowa głowica mopa ułatwia czyszczenie i zapewnia maksymalnie sprawne manewrowanie, co umożliwia dotarcie do nawet najbardziej niedostępnych zakamarków oraz dokładne wysprzątanie wcześniej niedostępnych miejsc.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...