Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 24.60 PLN

Używanie jednorazowego mopa to duże oszczędności. Jeden mop wystarczy na sprzątnięcie ponad 80m2 powierzchni płaskiej, a to wydatek zaledwie kilkudziesięciu groszy. Jest on więc nieporównywalnie niższy w stosunku do korzystania z tradycyjnych mopów.

Korzystanie z mopa to także duża wygoda, ponieważ nie musimy ich prać i później suszyć. Zaraz po sprzątaniu zdejmujemy go ze stelaża, do którego jest przymocowany za pomocą rzepów i wyrzucamy go do śmieci. Gwarantuje to także higienę, gdyż nie magazynujemy brudnych mopów.

Dane techniczne:

Wymiary: długość - 45cm
Kolor: biały

Zastosowanie:

Pasuje do stelaża Spray Mopa

Mop składa się z trzech warstw:

Warstwy wykonanej ze specjalnej włókniny która dzięki zastosowaniu trójwymiarowych włókien oraz perforowanej powierzchni doskonale zbiera wszystkie nieczystości pozostawiając mytą powierzchnię idealnie czystą.

Warstwy chłonnej która zatrzymuje wszystkie płyny i nieczystości w środku. Ten bardzo chłonny element sprawia, że jednorazowym mopem można bez trudu sprzątnąć ponad 70m2 powierzchni.

Trzecia warstwa to włóknina zapewniająca nieprzerwaną przyczepność jednorazowego mopa do stelaża, a jednocześnie po przez swoje właściwości zabezpiecza stelaż przez zabrudzeniami.

Trzywarstwowa budowa zapewnia optymalną wilgotność wkładu w kontakcie z podłogą. Nie pozostawia smug i zacieków. Wyjątkowa grubość i miękkość mopa a także jego duże wymiary 45cm długości i 15cm szerokości zapewniają skuteczną ochronę podłogi przed porysowaniem jej przez stelaż.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...