Wczytuję dane...
Kod producenta: MIKR4/360
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 24.60 PLN

Ścierka z mikrofazy w rozmiarze 40x40 360g

Ściereczka z mikrofazy to wysokiej jakości produkt ogólnego zastosowania, przeznaczony do mycia wszelkich powierzchni zmywalnych. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom mikrofazy, absorbuje do ośmiu razy więcej wody niż sama waży. Ściereczka zapewnia wysoki komfort mycia zarówno na mokro, jak i na sucho. Mikrofaza to materiał o dużej gęstości włókna i stosunkowo dużej wytrzymałości. Jedno włókno mikrofazy jest około 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Ścierki z mikrofazy stały się popularne dzięki niesamowitym włąściwością chłonnym i dobrym przyleganiem do czyszczonej powierzchni. Czyszcząc okno ściereczkami z mikrofazy pozostawiamy o wiele mniej smug niż np. w przypadku ścierki bawełnianej. Oprócz dużej chłonności zaletą ścierek z mikrofazy jest szybki proces schnięcia, przez co ściereczki nie śmierdzą oraz nie namnażają się w nich bakterie.

Dane techniczne:

Wymiar: 40x40cm
Kolor: możliwość wybrania koloru
Gramatura: 360g
Skład: poliester - mikro

Zastosowanie:

Produkt przeznaczony do mycia wszelkich powierzchni zmywalnych. Idealne do sprzątania na sucho oraz na mokro także z detergentami. Ścierki z mikrofazy wykorzystuje się do sprzątania domów oraz polerowania samochodów w myjniach samochodowych. Samą mikrofazę wykorzystuje się się do produkowania ręczników i pościeli.

Zalety ścierki z mikrofazy

Z pewnością każda kobieta pragnie, aby jej dom wyglądał idealnie. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o atrakcyjne aranżacje wnętrz. Na co dzień bardzo istotna jest także czystość w naszych pomieszczeniach. Niestety w szczególności gdy mamy małe dzieci, bardzo trudno jest o nią zadbać. Zatem co powinniśmy zrobić w takiej sytuacji?

Odpowiednie produkty do sprzątania są bardzo ważne

Przede wszystkim, jeżeli chcemy cieszyć się doskonale posprzątanym wnętrzem, powinniśmy zdecydować się na zakup odpowiednich produktów do sprzątania. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne, ponieważ to właśnie dzięki temu nasze powierzchnie będą odpowiednio oczyszczone. Warto decydować się na zakup produktów do sprzątania tylko i wyłącznie wysokiej jakości. Dzięki temu będziemy mieć pewność, iż posłużą nam one przez wiele miesięcy. Jednym z takich produktów jest ścierka z mikrofazy. W ostatnim czasie taka ściereczka z mikrofazy stała się bardzo popularna, ponieważ charakteryzuje się nie tylko doskonałą jakością, ale także i skutecznością. Więc dlaczego jeszcze warto ją kupić?

Ścierka z mikrofazy coraz bardziej popularna

Szmatka z mikrofazy to doskonały produkt do sprzątania, ponieważ to właśnie dzięki niej możemy precyzyjnie zebrać kurz oraz brud z każdej powierzchni. Powinniśmy mieć świadomość, iż kupując ścierkę z mikrofazy cały kurz po sprzątaniu pozostanie na niej, a nie spadnie na ziemię. Inwestycja w ścierkę z mikrofazy jest ponadto bardzo opłacalna, ponieważ taki produkt jest bardzo wytrzymały i można go prać w pralce. Nie powinniśmy zapominać także o tym, iż takie szmatki z mikrofazy dostępne są w wielu rozmiarach. Dzięki temu z łatwością za pomocą takiej ściereczki z mikrofazy oczyścimy każdą powierzchnię.

Szmatki z mikrofazy w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużą popularnością. Coraz więcej kobiet decyduje się na zakup wspomnianych ściereczek z mikrofazy, ponieważ to właśnie dzięki takim produktom możemy bardzo szybko zetrzeć kurz w naszym domu. Należy mieć świadomość, iż taka szmatka z mikrofazy dotrze do nawet najbardziej wymagających miejsc. Tym samym ściereczka z mikrofazy może wyczyścić wszystkie zakamarki, a nasz dom będzie wyglądał idealnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...